Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników.
Nasz klient to wiodąca firma w Belgii specjalizująca się w wynajmie wind budowlanych, platform, podnośników nożycowych, wózków widłowych itp.
Dla powyższego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MONTER RUSZTOWAŃ, Belgia

Miejsce pracy: Belgia, dolnośląskie, Belgia, różne lokalizacje

Opis stanowiska:

Praca na tym stanowisku będzie polegała na dostarczeniu i montażu windy budowlanej na plac budowy  do  klienta oraz zakotwiczenie dźwigów budowlanych oraz demontaż po zakończonym projekcie.

Wymagania:

Wymagania:
  • doświadczenie  przy konstrukcjach stalowych  lub montażu konstrukcji metalowych
  • doświadczenie przy montażu rusztowań
  • doświadczenie w pracy na wysokościach – brak lęku wysokości
  • samodyscyplina
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
  • chęć do nauki języka holenderskiego
  • mile widziane doświadczenie z zakresu montażu wind i platform
  • prawo jazdy kategorii C – mile widziane
  • mile widziane: certyfikat VCA

Oferujemy:

Oferujemy:
  • 13-14€ brutto/ na godzinę w zależności od doświadczenia
  • praca po 38h tygodniowo
  • możliwe nadgodziny, płatne 150%
  • bony żywnościowe w wysokości 7€/dzień (1,50€ podatku ponosi kandydat)
  • dodatkowa premia w wysokości 10 € dla pracowników, którzy przebywają dłużej niż 5 godzin na placu budowy
  • wszystkie godziny od wyjazdu do powrotu do bazy są płatne
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:274105003
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018