Dino Polska S.A.

 Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Kasjer-sprzedawca (wykładanie towaru)

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Dowolny market w województwie

Opis stanowiska:

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

Wymagania:

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:
  • Prace przy wykładaniu towaru i układaniu go na półki
  • Zapewnienie należytej estetyki ekspozycji
  • Dbanie o porządek na sali sprzedaży
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Oferujemy:

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:
  • Pracę na czas określony w sezonie letnim, z możliwością dalszego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:256055004
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018