Agencja pracy Cosmoworker

Dobrý den! :]
Szkolenie wprowadzające i rozpoczęcie pracy w każdy poniedziałek.
Mile widziane pary i grupy pracowników.
Praca długoterminowa.
Podstawowy czas pracy 165 godzin w miesiącu.
Możliwość nadgodzin
Stawka ok 2 550 - 3 550 zł (15.200 - 21.650 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia).
Doświadczenie i znajomość języka czeskiego mile widziane.
Pracodawca pokrywa koszty zakwaterowania .
Praca w dobrej atmosferze w nowoczesnym, czystym zakładzie.
Terminy wyjazdów do uzgodnienia.
Lokalizacja: okolice Zlin lub Lanškroun.
Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.
SZCZEGÓŁY OFERTY:

Stanowisko:

`PRODUKCJA KONDENSATORÓW

Miejsce pracy: Czechy, wielkopolskie, Poznań

Opis stanowiska:

  • produkcja kondensatorów do zaawansowanych urządzeń elektronicznych,
  • kontrola jakości za pomocą podstawowych narzędzi diagnostycznych,
  • pakowanie gotowych produktów.

Wymagania:

Wymagania:
  • sprawność manualna,
  • dokładność w pracy,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub czeskiego,
  • zdolność do rozróżniania kolorów - wymóg związany ze specyfiką pracy,
  • zaświadczenie o stanie zdrowia z przychodni lek. rodzinnego lub lek. medycyny pracy

Oferujemy:

Oferujemy:
  • legalną pracę, zgodną z czeskim kodeksem pracy,
  • pierwszą umowę na okres 6 miesięcy,
  • zorganizowanie zakwaterowania, niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • ubezpieczenie oraz wszelkie świadczenia socjalne, rodzinne itp.,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę 2 550 - 3 550 zł (15.200 - 21.650 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia),
  • pracę w systemie 2-zmianowym, 4-brygadowym 06.00 - 18.00 i 18.00 - 06.00(zmiany 12-godzinne),
  • gwarantowane 165 godzin pracy w miesiącu,
  • dla chętnych duża ilość nadgodzin,
  • w pierwszym dniu zatrudnienia szkolenie w pełni przygotowujące do pracy,
  • bezpłatny transport do i z pracy do miejsca zakwaterowania,
  • wygodne bezpłatne zakwaterowanie
  • bezpłatny ciepły posiłek w ciągu dnia pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:256522014
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:28-06-2018