MK INTERIM Sp.z o.o.

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.
Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.
WWW.MKINTERIM.PL

Stanowisko:

Produkcja Pruszków- 15,00zł/h-od zaraz!

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Brwinów, Pruszków, Ołtarzew, Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska:

Stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI
praca dla kobiet i mężczyzn
Miejsce pracy: PRUSZKÓW
Zatrudnimy osoby do prac produkcyjnych. Lekki asortyment. Podstawowe obowiązki to prace pomocnicze, sklejanie i składanie kartonów.Drobne prace magazynowe.
Praca od poniedziałku do piątku. Możliwe soboty. 8h dziennie.
System pracy dwu-zmianowy. W późniejszym czasie praca w systemie jednej zmiany.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w produkcji.

Oferujemy:

Oferujemy stabilne zatrudnienie od zaraz.
Umowę zlecenie +pełny ZUS.
Wynagrodzenie 15,00zł/h.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:252719014
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:28-06-2018