MK INTERIM Sp.z o.o.

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.
Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.
WWW.MKINTERIM.PL

Stanowisko:

Produkcja-Łęg/Jelcz Laskowice

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Łęg-Jelcz Laskowice

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy w małym z rodzinną atmosferą zakładzie produkcyjnym na stanowisku operator maszyn i urządzeń raz prace pomocnicze.
Praca dla mężczyzn.

Wymagania:

Nie wymagamy doświadczenia
Praca w systemie dwuzmianowym
Jeżeli jesteś odpowiedzialny, zaangażowany, potrafisz pracować w zespole to szukamy wlaśnie Ciebie!

Oferujemy:

Wynagrodzenie podstawowe+premia produkcyjna+premia za znajomość maszyn+premia za obecność w pracy a także możliwa premia roczna.
Stała umowa o pracę - tylko pełny etat
Szeroki wachlarz benefitów

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:278166002
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:28-06-2018