MK INTERIM Sp.z o.o.

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.
Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny i bezpieczny rozwój na rynku pracy.

Stanowisko:

MAGAZYNIER/KA- magazyn farmaceutyczny- 16,00-18,00zł/h

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa, Piaseczno, Mory, Ursus, Pruszków

Opis stanowiska:

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób z doświadczeniem do pracy na stanowisko:
Stanowisko: MAGAZYNIER/KA-magazyn farmaceutyczny
Kompletacja zamówień
Miejsce pracy: Mory (wyjazd z Warszawy ulicą Połczyńską)
OPIS  STANOWISKA
  • kompletacja zamówień;
  • pakowanie towaru;
  • oklejanie towaru;
  • prace inwentaryzacyjne, pomocnicze;

Wymagania:

WYMAGANIA
  • minimalne doświadczenie w pracach magazynowych
  • wykształcenie min. Średnie
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • dobry stan zdrowia
  • wysoka dyscyplina pracy
  • niekaralność
  • mile widziany status osoby uczącej się

Oferujemy:

OFERUJEMY
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
  • wynagrodzenie ok 16,00-18,00 zł/h
  • SYSTEM PRACY III -zmianowy
  • elastyczny grafik (dopasowany do zajęć szkolnych)
  • stabilne zatrudnienie-możliwość zatrudnienia na stałe,

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:28474019
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:28-06-2018