MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie dla naszego Klienta - producenta opakowań plastikowych dla przemysłu chemicznego, poszukujemy Kandydata/ki bez doświadczenia na stanowisko:
Pakowacz (produkcja)
Miejsce pracy: Racibórz

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Racibórz

Opis stanowiska:

Twój zakres zadań:
  • Pakowanie produktów
  • Sortowanie towaru
  • Inne prace pomocnicze

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Chcesz podjąć ciekawą pracę na produkcji
  • Jesteś gotowy do podjęcia pracy zmianowej
  • Masz ukończone 18 lat

Oferujemy:

Nasz Klient gwarantuje:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dużej międzynarodowej firmie,
  • Możliwość zatrudnienia na stanowisko Operator Maszyn

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:277203002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:28-06-2018