MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego – nowo powstającej firmy produkcyjnej do działu produkcji (produkcja zautomatyzowana) poszukujemy Kandydata/ki bez doświadczenia na stanowisko:
Specjalista ds. Obsługi Maszyn
Miejsce pracy: Racibórz

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Racibórz, Rybnik, Wodzisław Śląski

Opis stanowiska:

Zakres zadań Specjalisty ds. Obsługi Maszyn:
  • kompleksowa obsługa maszyn produkcyjnych (wydmuchiwarki, maszyny nalewające)
  • kontrolowanie przebiegu pracy maszyn
  • raportowanie ew. usterek maszyn
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów
  • współpraca z innymi Operatorami i Kierownikami w celu zapewnienia ciągłości produkcji

Wymagania:

Dołącz do nas jeżeli:
  • Posiadasz wykształcenie techniczne min. zawodowe (mile widziane technikum)
  • Zdobyłeś minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Cechujesz się motywacja do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Posiadasz umiejętność współpracy w grupie, samodzielność w działaniu

Oferujemy:

Przygotowaliśmy dla Ciebie:
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń)
  • Możliwość poszerzenia swoich kompetencji technicznych poprzez pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
  • Realną szansę awansu w strukturach Firmy
  • Współpracę z doświadczonymi Operatorami
  • Długoterminową współpracę
  • Możliwość dołączenia do międzynarodowego środowiska

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:273138003
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:28-06-2018