MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:
Operator maszyn - od 3 200 zł brutto
Miejsce pracy: Racibórz

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Racibórz

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa maszyn produkcyjnych (wydmuchiwarki, maszyny pakujące)
  • kontrolowanie przebiegu pracy maszyn
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów
  • współpraca z innymi Operatorami w celu zapewnienia ciągłości produkcji

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • motywacja do podjęcia zatrudnienia w systemie zmianowym
  • umiejętność współpracy w grupie, samodzielność w działaniu

Oferujemy:

Oferujemy:
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie - od 3 200 zł brutto miesięcznie, bogaty pakiet szkoleń)
  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji technicznych poprzez pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
  • realną szansę awansu w strukturach Firmy
  • współpracę z doświadczonymi Operatorami
  • długoterminową współpracę
  • możliwość dołączenia do międzynarodowego środowiska

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:272705004
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:28-06-2018