Dino Polska S.A.

Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych.
W związku z otwarciami nowych marketów  tworzymy kolejne miejsca pracy.
Dołącz do  Dino – rzetelnego pracodawcy!
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Krotoszyn

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników w wyznaczonych jednostkach organizacyjnych zgodnie z przepisami prawa pracy oraz wewnętrznymi procedurami
  • Obsługę kadrową pracowników w wyznaczonych jednostkach
  • Nadzór nad prawidłowością prowadzenia ewidencji osobowej oraz rozliczanie czasu pracy
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań z zakresu zagadnień personalnych i innych
  • Rozliczanie zajęć komorniczych

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Min. rocznego doświadczenia zawodowego w obszarze kadr i płac
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy w zakresie obsługi kadrowej
  • Dobrej znajomości przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych
  • Znajomości rozliczania równoważnego systemu czasu pracy
  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Sumienności, odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Szerokie możliwości awansów wewnętrznych

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:217675009
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:28-06-2018