Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Specjalista ds. transkrypcji z j. niemieckim

Miejsce pracy: Polska, lubuskie, Żary

Opis stanowiska:

Języki: niemiecki, angielski
Nr referencyjny: GFL/037/WMR
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

PRACUJ 100% ZDALNIE Z KAŻDEGO MIEJSCA W POLSCE!
Na tym stanowisku będziesz zajmować się:
TRANSKRYPCJĄ niemieckojęzycznych nagrań - piszesz to, co usłyszysz

Wymagania:

Co dostaniesz w zamian:
Elastyczne godziny pracy w ramach pełowymiarowego zatrudnienia (po okresie próbnym rozpoczęcie między 7 a 10)
Możliwość rozwoju w strukturach firmy
Stabilną pracę w 100% zdalną, bez potrzeby przyjazdów do siedziby firmy
Dofinansowanie do zakupu okularów
Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
Zniżki Manpower Premium (restauracje, nauka j. obcych, rozrywka (np. kręgielnie, teatr), dofinansowanie do studiów wyższych/podyplomowych)

Oferujemy:

Zakładając, że:
Znasz biegle j. niemiecki w mowie oraz w piśmie i chcesz używać go w pracy (poziom min. C1)
Znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym
Lubisz samodzielnie organizować sobie pracę
Chcesz pracować na pełen etat nie wychodząc z domu
Znasz pakiet MS Office
nie czekaj -> APLIKUJ
Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.Agencja zatrudnienia nr 412Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:13-07-2018
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-ds-transkrypcji-z-j-niemieckim/51647-65892-26-rk5-1192.html

FAQ-Pomoc Kontakt