Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Młodszy analityk ds. wynagrodzeń prowizyjnych

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

Języki: angielski, wszystkie języki
Nr referencyjny: MAR/037/PGR
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania na stanowisku:
Naliczanie wynagrodzeń prowizyjnych pracowników
Praca z codziennym wykorzystywaniem Excela
Sprawne posługiwanie się aplikacjami wspomagającymi codzienna pracę (zapewniane szkolenia)
Dostarczanie wysokiej jakości usług z jednoczesnym zapewnieniem terminowości

Wymagania:

Czego oczekujemy?
Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
Znajomości j. angielskiego na poziomie min. B1/B2
Mile widziane doświadczenie w finansach, audycie, kredytach
Mile widziane doświadczenie i obycie w pracy na różnych systemach
Zaangażowanie, odpowiedzialność, entuzjazm, łatwość nawiązywania kontaktów, proaktywność

Oferujemy:

W zamian oferujemy:
Pracę w dużej, międzynarodowej firmie dającej możliwości rozwoju i rozwinięcia swoich kompetencji językowych
Umowę o pracę tymczasową z możliwością dalszej współpracy
Atrakcyjne wynagrodzenia, które wywoła uśmiech na Twojej twarzy
Pracę stacjonarną w standardowych godzinach biznesowych w samym centrum Wrocławia
Pakiet benefitów (Karta Multisport, Ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:13-07-2018
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Wroclaw/51649-65897-26-rk5-1192.html

FAQ-Pomoc Kontakt