Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Operator produkcji / Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Września

Opis stanowiska:

Języki: angielski, niemiecki
Nr referencyjny: OWW/037/WMR
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania:
Cięcie rur przy użyciu półautonomicznej piły do metalu
Obsługa wózka widłowego
Załadunek i rozładunek materiałów
Realizacja bieżących zamówień i zagospodarowanie odpadów produkcyjnych
Sporządzanie raportów z wykonanej pracy

Wymagania:

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na produkcji oraz obsłudze wózka widłowego (min. 1 rok)
Znajomość j. angielskiego lub innego j. europejskiego (min. A2)
Chęć zdobycia uprawnień i pracy na wózku czterokierunkowym
Chęć zdobycia doświadczenia w obsłudze półautomatycznej piły do metalu
Wykształcenie min. średnie/techniczne
Sumienność i rzetelność w realizacji zadań
Komunikatywność
W CV prosimy załączyć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych

Oferujemy:

Oferujemy:
Umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u klienta)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Duże możliwości rozwoju (szkolenia, awans)
Pracę tylko na jedną zmianę (8 godz. dziennie)
Uczestnictwo w budowaniu i rozwoju organizacji
Kilkudniowe szkolenie we Włoszech
Miejsce pracy: Paczkowo
Agencja zatrudnienia nr 412Oferta dotyczy pracy stałej

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:13-07-2018
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Operator-produkcji-Operator-Wozka-Widlowego/51687-65963-26-rk5-1192.html

FAQ-Pomoc Kontakt