Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Asystent ds. administracyjnych z j. francuskim

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Języki: angielski, francuski
Nr referencyjny: AAF/037/JKW
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania :
Bieżące wsparcie francusko-języcznych managerów w codziennej pracy
Dbanie o kalendarz oraz agendę spotkań
Organizacja zagranicznych podróży służbowych oraz ich rozliczanie
Wsparcie administracyjne (tj. przygotowywanie umów, dokumentacji)
Przygotowywanie prezentacji i niezbędnych informacji na spotkania
Bycie wsparciem w codziennych zadaniach

Wymagania:

Wymagania :
Znajomość języka angielskiego oraz francuskiego w stopniu biegłym
Znajomość pakietu MS Office
Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej/ administracyjnej
Chęć do pracy na stanowisku asystenckim
Dostępność do pracy na pełen etat
Komunikatywność i otwartość

Oferujemy:

Oferujemy :
Umowę o pracę w międzynarodowej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz 13. Pensję w roku
Szansę na zdobycie doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie
Przyjazne środowisko pracy w centrum Warszawy
Pakiet benefitów : karta Multisport, opieka medyczna, karta lunchowa
Soki i owoce w biurze
Możliwość pracy z domu kilka razy w miesiącu
Oferta dotyczy pracy stałej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:13-07-2018
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Warszawa/51743-66021-26-rk5-1192.html

FAQ-Pomoc Kontakt