Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Wsparcie Rekrutacji w dziale HR

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Szczecin

Opis stanowiska:

Języki: polski, polski
Nr referencyjny: WR/06/2018
Firma pracodawcy: Adecco Poland Sp. z o.o.

Twoje zadania:
wsparcie w procesie rekrutacji masowych
planowanie, organizacja i uczestnictwo w akcjach terenowych
kontakt z instytucjami aktywizacji osób bezrobotnych (PUP, OPS, OHP, KIS, WIPAR i inne) - nawiązanie i utrzymywanie długotrwałych relacji
organizowanie i przeprowadzanie giełd pracy oraz spotkań rekrutacyjnych
wprowadzanie danych do systemów
rozmowy telefoniczne z kandydatami
umieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych
współpraca z działem marketingu
działania rekrutacyjne w social mediach
działania marketingowe (plakatowanie, ulotkowanie)

Wymagania:

Jeśli:
jesteś nastawiony na zdobywanie wiedzy z zakresu HR
jesteś zmotywowany do działania
obsługa podstawowych programów komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu
jesteś otwarty i nastawiony pozytywnie do ludzi
kreatywnie podchodzisz do stawianych przed Tobą celów
to ta oferta jest właśnie dla CiebieMile widziane osoby z prawem jazdy kat. B!

Oferujemy:

Dzięki pracy u nas zyskasz:
cenne doświadczenie w największej na świecie firmie rekrutacyjnej
bogate doświadczenie w branży HR
wsparcie merytoryczne oraz stanowisko wyposażone w narzędzia pracy
wiedzę z zakresu rekrutacji masowej dla jednego z wiodących klientów z branży e-commerce
wiele wyzwań i ciekawe zajęcie
możliwość awansu oraz szkolenia się z zakresu rekrutacji oraz administracji personalnej
umowę zlecenie
16 zł brutto na godzinę
pracę w godzinach 8:00-16:00 lub 10:00-18:00
możliwość pracy powyżej 40 h/tygodniowo i zarobienia więcej
pracę w miłej i kameralnej atmosferze przy dynamicznym projekcie
pyszną kawę w biurze każdego dnia :)
Brak doświadczenia nie jest przeszkodą!Czekamy na Twoje CV!Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.1.Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sgereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland(małpa)adecco.com

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:13-07-2018
  • • Data zamieszczenia:27-06-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Szczecin/72034-112420-25-rk5-1688.html

FAQ-Pomoc Kontakt