Profi Credit Polska S.A.

 Chcesz rozwinąć skrzydła?
PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 13 lat i współpracujemy z grupą 2 900 doradców finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość ponad 3,3 miliarda złotych.
Miejsce działania: GUBIN

Przedstawiciel - SŁUBICE. Sprzedaż pożyczek. Najwyższe prowizje

Miejsce pracy: Polska, lubuskie, SŁUBICE

Opis stanowiska:

Naszym Doradcom Klienta oferujemy, to co najlepsze:
Prowizje od sprzedanych pożyczek - najwyższe na rynku
Praca na umowę zlecenie, lub działalność gospodarczą - do wyboru
Elastyczność, brak stałych godzin pracy, pracujesz ile chcesz

Wymagania:

Nasze oczekiwania:
Sprzedaży umów pożyczkowych
Pozyskiwania klientów

Oferujemy:

Dołączając do nas, zaoferujemy Ci:
Bardzo wysokie prowizje od sprzedanych pożyczek (sprzedajesz, nie odbierasz rat!)
Partnerską atmosferę
Elastyczną formę współpracy - pełna swoboda

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca umysłowa
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:280934001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:29-06-2018