MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Pomocnik obróbki tworzyw sztucznych -Automotive
Miejsce pracy: Bad Rappenau

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Bad Rappenau

Opis stanowiska:

Firma:
Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie w branży Automotive, zajmującej się produkcją zderzaków przednich i tylnych dla europejskich producentów samochodów użytkowych.
  • praca przy montażu podzespołów samochodowych,
  • obsługa urządzeń wykrawających,
  • szlifowanie i oczyszczanie elementów,
  • kontrola części pod kątem uszkodzeń
  • praca na podstawie schematu,
  • Praca 2- zmianowa.

Wymagania:

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:
  • stawkę godzinową 9,49 €/h brutto i dodatek dzienny 40 € netto; stawka wzrasta wrasta wraz ze stażem pracy od 1-3€ /h
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi),
  • jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki
  • zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
  • opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)
  • pokrywamy koszt odzieży roboczej
  • zapewniamy materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego dopasowane do stanowiska.

Oferujemy:

Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej oraz pracach montażowych,
  • umiejętności techniczne,
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech na stałe,
  • gotowość do ciągłej nauki i rozwoju swoich umiejętności i doświadczenia związanego z branżą Automotive,
  • dobra kondycja fizyczna (duża aktywność stojąca i częściowe podnoszenie przedmiotów),
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód w celu zachowania niezależności

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:280974001
  • • Data aktualizacji:11-04-2024
  • • Data zamieszczenia:29-06-2018