Starhus Sp. z o.o.

Grupa Procyon od 2006 r. z sukcesem rozwija swoją działalność na rynku budowlanym w Polsce i w Szwecji. W skład Grupy wchodzą obecnie marki: Procyon Construction, która specjalizuje się we wznoszeniu kompletnych konstrukcji żelbetowych na rynku szwedzkim oraz EcoReadyHouse, w ramach której w Polsce, Szwecji, Holandii i Norwegii oferowane są inteligentne domy niskoenergetyczne o unikalnym designie.
W związku z restrukturyzacją spółki Starhus (spółki grupy Procyon) poszukujemy od 1.08.18r. do głównej recepcji osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Asystent / Asystentka biura

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Stargard

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 003
Obowiązki to m.in.:
  • współprowadzenie spraw administracyjnych firmy (m.in. faktury),
  • zamawianie artykułów chemicznych, spożywczych itd. dla bieżącej działalności biura,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • obsługa gości i zarządu,
  • kontakty z pocztą, kurierami.

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość pakietu Office,
  • wysoka kultura osobista,
  • pracowitość i rzetelność,
  • podstawowa znajomość jęz. ang.,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozwój w firmie o międzynarodowym zasięgu i bardzo dużym potencjale,
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole ekspertów z pasją,
  • eventy okolicznościowe i integracyjne,
  • pakiet sportowy (karta Multisport),
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer etc.).

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Biuro i administracja
  • • Nr Ref.:MTk1NzlfMF8yMTk0
  • • Data aktualizacji:23-07-2018
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt