HQ

Zostań Doradcą Klienta
PROFI CREDIT Polska S.A. jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która oprócz Polski działa również w trzech innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, tj. w Republice Czeskiej, na Słowacji oraz w Bułgarii. PROFI CREDIT Polska S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą ze stabilną i odpowiedzialną drużyną fachowców.
Szukasz pracodawcy, u którego naprawdę możesz się rozwinąć? Czekamy właśnie na Ciebie!

Stanowisko:

Chcesz być aktywna zawodowo i spełniać się jako Mama?

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Zduńska Wola, Łask

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz zajmować się- obsługą klientów indywidualnych (badanie potrzeb, doradztwo)
- prowadzenie aktywnych działań reklamowych na wyznaczonym terenie

Wymagania:

 Oczekujemy od Ciebie:
• Wykształcenie minimum średnie,
• Umiejętność planowania własnych działań,
• Niekaralność

Oferujemy:

 Oferujemy:
• Wsparcie marketingowe (m.in. kontakty do potencjalnych klientów, pakiet materiałów poligraficznych,
• Możliwość wygrania bardzo atrakcyjnych nagród w regionalnych i ogólnopolskich konkursach sprzedażowych
• Pracę na zasadzie firma-firma w przyjaznej, nastawionej na współpracę, kulturze organizacyjnej międzynarodowej korporacji finansowej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:237418009
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018