Profi Credit Polska S.A.

Poszukujemy do naszego zespołu komunikatywnych osób - praca od zaraz!

Doradca Klienta-wysokie zarobki, pracujesz ile chcesz -Łowicz, Łyszkowice, Nieborów, Zduny, Chąśno, Bielawy, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Łowicz, Łyszkowice, Nieborów, Zduny, Chąśno, Bielawy, Domaniewice, Kiernozia, Ko

Opis stanowiska:

Praca polega na sprzedaży produktów finansowych oferowanych przez firmę:
  • profesjonalna obsługa Klienta
  • planowanie sprzedaży w oparciu o założone cele
  • inicjowanie nowych aktywności sprzedażowych w oparciu o przeprowadzane analizy
  • działania marketingowe w terenie

Wymagania:

Oczekujemy:
  • realizowania wyznaczonych celów
  • aktywnego pozyskiwania Klientów i pozytywnego nastawienia
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności
  • niekaralności
  • prawa jazdy kat.B i własnego samochodu

Oferujemy:

Podejmując współpracę oprócz wyjątkowego wynagrodzenia zyskasz:
  • możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia i osiągania sukcesów w jednej z największych firm pożyczkowych w Polsce
  • bardzo profesjonalny system treningowy i program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe (opłacany w całości przez Spółkę)
  • stałe wsparcie Kierownika
  • możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy poprzez różne konkursy motywacyjne
  • możliwość korzystania z biura w Zgierzu

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:270200005
  • • Data aktualizacji:14-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018