Profi Credit Polska S.A.

Dołącz do grona doradców finansowych i zostań sprzedawcą pożyczek.

Dołącz do grona doradców - zostań sprzedawcą pożyczek Łowicz, Łyszkowice, Nieborów, Zduny, Chąśno, Bielawy, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy

Miejsce pracy: Polska, łódzkie, Łowicz, Łyszkowice, Nieborów, Zduny, Chąśno, Bielawy, Domaniewice, Kiernozia, Ko

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób na stanowisko Doradcy Finansowego.
Nie wymagamy doświadczenia w branży finansowej, wszystkiego Cię nauczymy!

Wymagania:

Wymagania:
-komunikatywność
-zaangażowanie w wykonywane zadania
-pozytywne myślenie
-odpowiedzialność i sumienność
-niekaralność

Oferujemy:

Oferujemy:
-elastyczne godziny współpracy - sam decydujesz ile pracujesz
-profesjonalne szkolenia wdrożeniowe
-stałą opiekę i wsparcie managera obszaru sprzedaży

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:270195005
  • • Data aktualizacji:14-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018