Klient Startpraca.pl

 W Polsce jesteśmy jedną z największych firm pożyczkowych. PROFI CREDIT Polska S.A. na polskim rynku prowadzi swoją działalność od 2004 roku, jako prężnie funkcjonująca i stale rozwijająca się firma. Spółka zatrudnia wykwalifikowanych fachowców tworzących kompetentny i otwarty na potrzeby różnych grup klientów zespół ekspercki.

Stanowisko:

Doradca klienta- sprzedaż pożyczek

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Nowy Sącz

Opis stanowiska:

Aktualnie  poszukujemy do biura w Nowym Sączu kandydatów na stanowisko:
DORADCA KLIENTA

Wymagania:

Idealny kandydat to osoba:
  • komunikatywna,
  • otwarta na budowanie relacji z Klientem,
  • energiczna
  • ambitna i nastawiona na sukces,
  • lubiąca pracę zespołową,
  • pomysłowa na pozyskanie klienta

Oferujemy:

Oferujemy:
  • współpracę na podstawie umowę zlecenie ( opłacone składki do ZUS)
  • możliwość nabycia umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta,
  • ciekawe doświadczenia zawodowe
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:281023001
  • • Data aktualizacji:11-04-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018