Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta dużej firmy z branży metalurgicznej, zajmującej się produkcją zbrojeń budowlanych - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę w Belgii na stanowisku:
PROGRAMISTA MASZYN CNC, Belgia
Miejsce pracy: Dendermonde

Stanowisko:

PROGRAMISTA CNC, Belgia

Miejsce pracy: Belgia, łódzkie, Pabianice

Opis stanowiska:

Praca na hali. Do obowiązków należeć będzie programowanie i obsługa maszyn CNC – tokarek i frezarek w firmie zajmującej się produkcją drutu zbrojeniowego. Produkcja elementów ze stali, miedzi i aluminium. Mile widziana na stanowisku pracy umiejętność operowania maszynami CNC ze sterowaniem Mazatrol.

Wymagania:

Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC: tokarki, frezarki
  • Doświadczenie przy programowaniu maszyn CNC
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub komunikatywna znajomość języka      niderlandzkiego - WARUNEK KONIECZNY!!!
  • wykształcenie techniczne - mile widziane
  • praktyka w zakresie sterowania Mazatrol – mile widziana
  • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP
  • prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód
  • sumienność

Oferujemy:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie w wysokości 13€  - 17€ brutto/h, w zależności od doświadczenia
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),
  • min. 38 h pracy tygodniowo
  • pracę w godzinach 8 – 16.30
  • możliwość przejścia na stały kontrakt z firmą ( po okresie 6-9 m-cy)
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalnie) składka ok. 7,5 euro miesięcznie
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy płatne 80 euro tygodniowo

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:278391002
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018