Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta nowoczesnej firmy transportowej, której cechą przewodnią są jakość, elastyczność i podejście skoncentrowane na kliencie. Jedna z większych belgijskich firm transportowych, zajmującej się dystrybucją różnych produktów w zależności od zamówień klientów- poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KIEROWCA KAT C, Belgia
miejscowość: Bornem/ Temse

Stanowisko:

KIEROWCA KAT C , Belgia

Miejsce pracy: Belgia, opolskie, Belgia

Opis stanowiska:

Opis Stanowiska:
Transport i dystrybucja produktów w zależności od wymagań klienta. Praca na terenie krajów Beneluxu, codzienny powrót na mieszkanie, załadunek i rozładunek auta.

Wymagania:

Wymagania:
-Doświadczenie jako kierowca kategorii C
-Prawo jazdy kat C z kodem 95 – warunek konieczny!
-Karta kierowcy
-Język angielski lub holenderski na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny!
- własny samochód- mile widziane

Oferujemy:

Oferujemy:
- wynagrodzenie: 11,45€ brutto/h
- 1,41€/h dodatek ARAB
- 6€ netto- dzienny bonus
- około 50h tygodniowo
- pracę od poniedziałku do piątku, na dłuższy okres czasu, z możliwością zatrudnienia na stałe
- opiekę polskiego koordynatora
- dopełnienie formalności związanych z wyjazdem
- dodatek wakacyjny - 15,38%  zarobków brutto z danego roku
- premia roczna-  8.33%  zarobków brutto (po przepracowaniu minimum 65 dni w roku)
- oferujemy również zakwaterowanie – 80€/tydzień

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:276438003
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018