Profi Credit Polska S.A.

Chcesz współpracować z firmą z branży finansowej?
Lubisz sprzedaż i kontakt z ludźmi? Cechuje Cię pasja i zaangażowanie w realizację postawionych celów? Szukasz firmy w której naprawdę możesz się rozwinąć? Czekamy właśnie na Ciebie!
Poszukujemy:
Sprzedawcy Pożyczek
Nie masz doświadczenia ? ? NAUCZYMY !!

Stanowisko:

Dołącz do Najlepszych

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Inowrocław, Mogilno, Strzelno, Żnin

Opis stanowiska:

Oferujemy:
-najwyższe prowizje od sprzedaży brutto na rynku (sprzedajesz, nie odbierasz rat!)
-materiały reklamowe, bezpłatne szkolenia
-nielimitowana wysokość wynagrodzenia
-umowa zlecenie/działalność gospodarcza – elastyczne godziny współpracy

Wymagania:

Wymagania:
Oczekujemy od Ciebie:
realizowania wyznaczonych celów
aktywnego pozyskiwania klientów
pozytywnego nastawienia
dyspozycyjności i odpowiedzialności
niekaralności

Oferujemy:

OFERUJEMY:
Możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia i osiągania sukcesów w drugiej co do wielkości firmie pożyczkowej w Polsce
Bardzo profesjonalny system treningowy i program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe
Stałe wsparcie Kierownika!!!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:261621009
  • • Data aktualizacji:14-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018