Profi Credit S.A.

Firma z branży finansowej oferująca pożyczki poza bankowe dla klientów indywidualnych, o pozycji vice lidera w Polsce, działająca także na rynku europejskim, w związku z dynamicznych rozwojem sieci nawiąże współpracę z osobami w charakterze doradcy ds. sprzedaży pożyczek.

Stanowisko:

Doradca ds. sprzedaży- sektor poza bankowy.

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Pakość

Opis stanowiska:

Główne zadania:
  • aktywne pozyskiwanie i sprzedaż naszych produktów,
  • profesjonalna obsługa klienta w biurze terenowym,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • udział i inicjowanie działań marketingowych.

Wymagania:

Wymagamy:
  • zaangażowania w powierzone zadania,
  • uczciwości,
  • znajomości obsługi komputera,
  • niekaralności.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • wysokie prowizje od sprzedanej każdej umowy,
  • bezpłatne materiały reklamowe,
  • bezpłatne szkolenie i wsparcie Team Managera
  • elastyczny czas pracy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:224446019
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018