Profi Credit S.A.

Firma finansowa działająca na rynku pożyczek poza bankowych od 11 lat w Polsce, nawiąże współpracę z mobilnymi doradcami klienta.

Stanowisko:

Mobilny doradca klienta.

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, powiat inowrocławski

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków mobilnego doradcy klienta będzie należało :
  • podpisywanie umów pożyczek z klientami, którzy nie mogą stawić się w naszym biurze,
  • inicjowanie działań marketingowych w terenie,

Wymagania:

Czego oczekujemy ?
  • prowadzenia procesu sprzedaży pożyczek gotówkowych oraz sprawowania opieki nad Klientami,
  • monitorowania regularnej spłaty rat,
  • postępowania zgodnego z Kodeksem Etycznym Spółki,
  • gotowości do zaangażowania w doskonalenie umiejętności sprzedażowych.

Oferujemy:

Co oferujemy ?
  • współpracę z uczciwym i solidnym Partnerem obecnym na polskim rynku od 2004 roku,
  • bardzo atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie prowizyjne, którego wysokość będzie zależeć tylko od Twojej aktywności,
  • udział w szkoleniach produktowych,
  • stałe wsparcie w postaci materiałów promocyjnych i ogólnopolskich akcji reklamowych
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:229688018
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018