Profi Credit Polska S.A.

Szukam byłych pracowników WSZYSTKICH firm pożyczkowych tj. Provident, Optima, Fines , Bocian, Chwilówki etc.
Chcę nawiązać z Tobą współpracę, bo wiesz jak to robić!
Jesteś zainteresowany bardzo dobrymi zarobkami i nawiązaniem nieobowiązującej współpracy pod kątem narzuconych czynność (plan, realizacja, windykacja etc.)
DZWOŃ, PISZ!
Żyrardów, Sochaczew
Oczekujemy:

  • zaangażowania,

  • profesjonalizmu,

  • niekaralności

Wynagrodzenie:
500.00 - 5000.00 PLN
Rodzaj umowy:
umowa pośrednictwa, umowa zlecenie.
Naszym partnerom oferujemy:
- kompleksowe wdrożenie do współpracy
- stałe wsparcie opiekuna
- wysokie prowizje
- stabilne warunki współpracy
- dostęp do aplikacji umożliwiającej procesowanie wniosków
- darmowe materiały reklamowe

Szukam byłych pracowników WSZYSTKICH firm pożyczkowych tj. Provident, Optima, Fines , Bocian, Chwilówki etc.- Żyrardó, Sochaczew

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Sochaczew, Żyrardów

Opis stanowiska:

Umów się na spotkanie, zadzwoń - przedstawimy Tobie/Wam zasady współpracy!
Prosimy o umieszczenie w treści aplikacji poniższej klauzuli zgody. Aplikacje nie zawierające  klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych  w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”
Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Browarna 2 w Bielsku-Białej. Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są  na stronie: https://proficredit.pl/ochrona-danych-osobowych-kandydaci/
W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.

Wymagania:

Jeśli jesteś kreatywny, mobilny, nastawiony na realizację celów oraz konsekwentny i samodzielny w działaniu - czekamy na Ciebie!!
agnieszka.kusztelak@proficredit.pl

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:281035001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018