Pizza Hut

Jeśli szukasz pracy w której chcesz się rozwijać oraz pracować z fajnym zespołem zapraszam Cię do zespołu nowo otwieranej restauracji Pizza Hut Wrocławska

Stanowisko:

Pracownik Restauracji Pizza Hut Wrocławska

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Twoje zadania:
• Przygotowywanie produktów Pizza Hut zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższą jakość
• Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku w miejscu pracy
• Współpraca w zespole

Wymagania:

Oczekujemy:
• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna bądź chęć wyrobienia
• Otwartość i komunikatywność
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Nasza obietnica:
• Szkolenia przygotowujące do pracy w restauracji - nie wymagamy umiejętności ani doświadczenia
• Wynagrodzenie zawsze na cza
• Godziny pracy i wymiar etatu dopasowane do Twoich potrzeb - pracę pogodzisz z nauką lub innymi zajęciami
• Możliwość awansu 80% naszych menedżerów zaczynało swoją karierę od stanowiska pracownika restauracji
• Premie za polecanie do pracy przyjaciół, nagrody za dobre wyniki pracy
• Możliwość korzystania z multikarnetu sportowego
• Twoje ulubione produkty Pizza Hut, KFC, Burger King, Starbucks w bardzo przystępnych cenach

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Gastronomia, Hotelarstwo, Turystyka
  • • Nr Ref.:MjAwMjRfMF8yNjA5
  • • Data aktualizacji:17-07-2018
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt