In Temporis Polska Biuro Warszawa

Serwisant
Do podstawowych zadań pracownika należy: obsługa i doradztwo techniczne w zakresie grupy urządzeń wykorzystywanych w hodowli zwierząt i drobiu, zapewnienie poprawnego funkcjonowania sprzętu i urządzeń wykorzystywanych przez Klientów na firmy na terenie całej Polski.

Stanowisko:

Serwisant

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wrocław;Bydgoszcz;Lublin;Gorzów Wielkopolski;Łódź;Kraków;Warszawa;Opole;Rzeszów;

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • obsługa linii technologicznych w zakresie napraw, uruchomienia, regulacji oraz doradztwa technicznego;
  • diagnozowanie awarii w funkcjonowaniu sprzętu i urządzeń, wykonywanie ewentualnych prac naprawczych, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga lub organizacja i uczestniczenie w napraw przeprowadzanych przez wyspecjalizowane zespoły techniczne;
  • wykonywanie okresowych przeglądów technicznych, organizowania napraw gwarancyjnych i sporządzanie raportów z prowadzonych działań na ręce bezpośrednich przełożonych;
  • prowadzenie i przechowywanie dokumentacji technicznej;
  • szkolenie w zakresie obsługi sprzętu i urządzeń.

Wymagania:

Wymagania:
  • wykształcenie o profilu elektrotechnika, automatyka, mechatronika lub pokrewne;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego;
  • praktyka w zakresie napraw elektromechanicznych urządzeń przemysłowych - dodatkowymi atutami kandydata będzie praktyczna znajomość sprzętu stosowanego w hodowli zwierząt i drobiu oraz umiejętność jego napraw;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • uprawnienia SEP do 1 kV;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych długofalowych relacji z Klientami;
  • komunikatywność, dojrzałość i odpowiedzialność;
  • słowność - predyspozycja do aktywnej pracy w terenie w stałym kontakcie z Klientem;
  • otwartość, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole;
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Klient oferuje:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i rynkach międzynarodowych;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności;
  • pakiet szkoleń zawodowych;
  • pakiet narzędzi - telefon, notebook i samochód służbowy.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:277159004
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:02-07-2018