Grupa LinguaJob.pl
Logo Pracodawcy

Stanowisko:

Księgowa / Księgowy z j. angielskim

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:

Języki: angielski, wszystkie języki
Nr referencyjny: KSG/037/WMR
Firma pracodawcy: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zadania:
Wprowadzanie faktur leasingowych do systemu
Księgowanie i weryfikacja poprawności księgowań umowy leasingowej (również po jej zakończeniu)
Analizowanie należności krótko i długoterminowych
Wsparcie Działu Księgowości w bieżących zadaniach
Kontakt z innymi działami firmy

Wymagania:

Wymagania:
Doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 3 lata)
Min. średnie wykształcenie (preferowane kierunki: finanse/rachunkowość)
Umiejętność zweryfikowania poprawności zakwalifikowania umowy do LF i LO
Dobra znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
Bardzo znajomości języka angielskiego (min. B2)
Doskonała organizacja własnej pracy
Zdolności analitycznego myślenia
Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

Oferujemy:
Pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywana bezpośrednio z klientem
Atrakcyjne wynagrodzenie
Opiekę medyczną
Niezbędne narzędzia pracy
Pracę w miłej atmosferze
Agencja zatrudnienia nr 412Oferta dotyczy pracy stałej

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:-
  • • Data aktualizacji:17-07-2018
  • • Data zamieszczenia:30-06-2018

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Ksiegowa-Ksiegowy-z-j-angielskim/51884-66185-26-rk5-1192.html

FAQ-Pomoc Kontakt