Klient Startpraca.pl

Znasz swoją wartość i masz swój cel!?
Chcesz się realizować jako Doradca ds. sprzedaży pożyczek??
Już dziś w miejscowości  Limanowa i powiat limanowski chcemy  wprowadzić  Naszą bogatą ofertę.
Czego nam brakuje?
TYLKO CIEBIE!!

Stanowisko:

"Wyróżnij się albo zgiń"- współpraca dla ambitnych

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Limanowa

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie:
  1. Poszukiwanie klientów, którzy skorzystają z Naszej oferty- Ty im sprzedajesz produkt- my Tobie płacimy prowizję!
  2. Obsługa Klientów, których przekażemy Ci z Naszych kanałów Call Center- szybko i sprawne zamkniesz transakcję- zarobisz prowizję!
  3. Dbanie o współpracę z klientem- O jest zadowolony, rekomenduje Twoje usługi - zarabiasz prowizję!!

Wymagania:

Chcemy abyś był:
  • kreatywny na pozyskanie nowego klienta
  • uczciwy aby sprzedać zgodnie ze standardami firmy
  • cierpliwy i systematyczny- na wszystko potrzeba czasu
Do tej pracy potrzebujesz:
  • zaświadczenia o niekaralności
  • dostępu do komputera, scanera
  • prawo jazdy kat. B
  • chęci rozwoju i odniesienia sukcesu

Oferujemy:

Możemy zaoferować Ci:
  1. pakiet szkoleń rozwojowych
  2. wsparcie mentora
  3. niezbędne materiały reklamowe
  4. konkurencyjny produkt na rynku
  5. atrakcyjny system wynagrodzenia
  6. umowę - zlecenie na czas nie określony

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Infolinia Call Center, Obsługa klienta
  • • Nr Ref.:281124001
  • • Data aktualizacji:11-04-2024
  • • Data zamieszczenia:03-07-2018