Oddział Szczecin

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów i Kandydatek:
Praca od zaraz - Szczecin Dąbie
Miejsce pracy: Szczecin, Dąbie

Miejsce pracy: Polska, zachodniopomorskie, Szczecin, Stargard

Opis stanowiska:

Co otrzymasz, przyjmując naszą ofertę?
  • stabilne i długofalowe zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pakiet benefitów - ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, bony i paczki świąteczne, darmową kawę, herbatę, wodę, spotkania integracyjne
  • bogaty system premiowy i nagrody uznaniowe
  • możliwość awansów i rozwoju zawodowego
  • szkolenie i wdrożenie na stanowisko
  • zdobycie nowego doświadczenia

Wymagania:

Wyślij do nas swoje CV, jeśli:
  • możesz podjąć pracę w systemie 2-zmianowym
  • masz zdolności manualne
  • lubisz pracę z ludźmi
  • masz zapał i chęć do nauki
  • chcesz zdobyć nowe doświadczenie lub rozwijać swoje umiejętności

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:276256003
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:03-07-2018