Profi Credit Polska S.A.

 Praca dla studetów WYSOKIE ZAROBKI !!!
Jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce w związku z intensywną rozbudową sieci sprzedaży, poszukuje:
osób na stanowisko Doradcy
z terenu Tarnowa i okolic.

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Tarnów, Tuchów, Dąbrowa Tarnowska

Opis stanowiska:

Jeżeli:
lubisz kontakt z ludźmi,
masz wystarczająco dużo zapału i energii, by rozpoznawać potrzeby innych i czerpać z tego korzyści finansowe,
lubisz zarabiać i działać z rozmachem
to ta oferta pracy jest skierowana do Ciebie!!!!!!!

Wymagania:

U nas będziesz zajmował się:
Sprzedażą produktów finansowych
Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem pozyskanym oraz z portfela firmy
Aktywne pozyskanie klienta poprzez promowanie materiałów marketingowych
Oczekujemy od Ciebie:
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Dobra organizacja pracy
Zaangażowanie i chęć działania
Pozytywnego nastawienia

Oferujemy:

Oferujemy:
elastyczne godziny pracy ( dostosujemy się do twoich godzin wykładów )
możliwość zdobycia doświadczenia  zawodowych w dynamicznie rozwijającej się branży finansowej
bardzo atrakcyjne prowizje oraz bonusy, nagrody w licznych konkursach
profesjonalny system treningowy i program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe (opłacany w całości przez Spółkę)
stałe wsparcie Team Managera przy zarządzaniu projektami sprzedażowymi
możliwość awansu
NIE MASZA DOŚWIADCZENIA? NIC NIE SZKODZI PRZYGOTUJEMY CIĘ DO PRACY.
Przyjdź do Nas i zarabiaj  !!!!

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:281144001
  • • Data aktualizacji:14-03-2024
  • • Data zamieszczenia:03-07-2018