Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego holenderskiego klienta - firmy realizującej projekty budowlano – konstrukcyjne dla klientów z różnych regionów Holandii poszukujemy specjalistów na stanowisko:
MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH, Holandia
Miejsca pracy: Breda, Eindhoven, Amsterdam, Rotterdam

Miejsce pracy: Holandia, dolnośląskie, Wrocław

Opis stanowiska:

  • instalacja płyt kartonowo-gipsowych  - profile, wełna, płyta KG
  • obsługa narzędzi: wiertarki, piły, wkrętarki itp.
  • w razie potrzeby wycinanie otworów wentylacyjnych, hydraulicznych używając odpowiednich narzędzi.
  • praca w grupach 2-4 osobowych
  • możliwa praca na wysokościach

Wymagania:

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność posługiwania się narzędziami: wiertarka, szlifierka, piły do metalu
  • znajomość języka angielskiego, lub holenderskiego, lub niemieckiego na poziomie dobrym
  • umiejętność pracy w grupie
  • dokładność
  • doświadczenie przy montażu sufitów podwieszanych – mile widziane
  • prawo jazdy kat. B, mile widziane
  • własny samochód - mile widziany
  • certyfikat VCA – mile widziane

Oferujemy:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie tygodniowe 450 € netto/tydz. Przy 40h/tydz.
  • zakwaterowanie gratis opłacone przez pracodawcę
  • ubezpieczenie gratis opłacone przez pracodawcę
  • możliwe nadgodziny
  • możliwość zatrudnienia długoterminowego w ramach różnych projektów
  • możliwość pracy w systemie rotacyjnym

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:278640002
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:03-07-2018