Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy logistycznej w Belgii - poszukujemy kandydata na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA BOCZNEGO - REACHTRUCK, Belgia

Stanowisko:

OPERATOR WÓZKA TYPU REACH TRUCK, Belgia

Miejsce pracy: Belgia, łódzkie, Łódź

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie logistycznym, na dziale z różnego typu używanymi silnikami (duże części)
  • rozładunek i załadunek
  • składowanie palet na regałach za pomocą wózka typu reach truck
  • relokacja towarów na magazynie
  • praca na okres wakacyjny do końca sierpnia

Wymagania:

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy jako pracownik magazynowy
  • doświadczenie w obsłudze wózka bocznego (reach truck), wymagany certyfikat zagraniczny
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!
  • łatwość pracy w zespole
  • własny samochód - warunek konieczny

Oferujemy:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie 12,23€ brutto
  • bony żywnościowe wartości: 4,09 € za każdy dzień pracy (z czego 1.09 pokrywa pracownik)
  • dodatek wakacyjny 15,38% rocznych zarobków brutto
  • premia roczna 8,33 % rocznych zarobków brutto
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • 38 godzin pracy tygodniowo
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy - płatne przez pracownika 80€ tygodniowo
  • pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia przez pracownika ok. 7,5€ miesięcznie

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:278511002
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:03-07-2018