Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - firmy zajmującej projektowaniem ogrodów i architekturą ogrodową - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY / MONTER ARCHITEKTURY OGRODOWEJ, Belgia
Miejsce pracy: w zależności od zlecenia okolice Beveren

Stanowisko:

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY, Belgia

Miejsce pracy: Belgia, kujawsko-pomorskie, Poznań

Opis stanowiska:

  • drobne prace ogólnobudowlane i wykończeniowe (np. instalacja płyt kartonowo-gipsowych, układanie płytek)
  • wykonywanie drewnianych konstrukcji ogrodowych na podstawie projektu (np. płoty, altanki, werandy, tarasy, pergole, domki na drzewach, obudowa basenów i oczek wodnych)
  • malowanie gotowych konstrukcji
  • prace pomocnicze związane z zakładaniem ogrodów
  • obsługa narzędzi: wiertarki, piły, wkrętaki itp.

Wymagania:

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym - warunek konieczny!
  • doświadczenie w branży ogólnobudowlanej - dodatkowy atut
  • gotowość do podjęcia długoterminowej pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • dokładność
  • prawo jazdy kat. B, mile widziane B+E
  • własny samochód - mile widziany

Oferujemy:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie w wysokości 12,95€ brutto/h,
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),
  • pracę min. 38 godzin tygodniowo, możliwe nadgodziny i pracujące soboty
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w terenie
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:278336002
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:03-07-2018