BestHill Work

BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje. BestHill Work to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego procesu rekrutacji,zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
Operator koparko - ładowarki, kierowca CE moduł 95

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Badenia - Wirtembergia, Stuttgart

Opis stanowiska:

  • plac budowy
  • obsługa koparko - ładowarki
  • obsługa wywrotki

Wymagania:

Wymagania:
  • prawo jazdy C+E  aktualne, a przede wszystkim kod 95
  • Posiadanie uprawnień oraz kwalifikacji do obsługi sprzętów budowlanych (koparko -ładowarka)
  • chęć i zaangażowanie w powierzoną pracę
  • język niemiecki komunikatywny

Oferujemy:

Oferujemy:
  • umowa o prace na warunkach niemieckich
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • wynagrodzenie od  12€/h + 50€ netto dieta/dzień
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawce

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:273440005
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:04-07-2018