BestHill Work

BestHill Work  to agencja porednictwa pracy (KRAZ 16434).
Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje.O czym przekonasz się już podczas pierwszej rozmowy z rekruterem.

Stanowisko:

Lakiernik przemysłowy /malowanie proszkowe

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, dolnośląskie;kujawsko-pomorskie; lubelskie;lubuskie;łódzkie;małopolskie;opolskie

Opis stanowiska:

  • szlifowanie, malowanie ,polerowanie -metoda proszkowa

Wymagania:

Wymagania:
  • Doświadczenie na podanym stanowisku
  • Mile widziane prawo jazdy + auto na wyjazd
  • znajomość j.niemieckiego

Oferujemy:

Oferujemy:
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • stały kontakt  ze strony BestHill Work
  • 13 €/h brutto

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:269558008
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:04-07-2018