ImpactJob

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!
Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MONTER INSTALACJI GRZEWCZYCH

Stanowisko:

MONTER INSTALACJI GRZEWCZYCH - HAMBURG

Miejsce pracy: Niemcy, zachodniopomorskie, Cała Polska

Opis stanowiska:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wykonywanie prac instalacyjnych urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, gazu itd.
  • Uszczelnianie rur
  • Biały montaż
  • Montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia
  • Przeprowadzanie konserwacji, usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych urządzeń

Wymagania:

WYMAGANIA:
  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Min. 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie hydraulika/ montera instalacji grzewczych(warunek konieczny)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kat. B oraz samochód na wyjazd (warunek konieczny)

Oferujemy:

ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długoterminowe zatrudnienie w renomowanym niemieckim zakładzie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11-12 euro brutto/godzina + 35-40 euro netto diety za przepracowany dzień)
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:276869003
  • • Data aktualizacji:14-03-2024
  • • Data zamieszczenia:04-07-2018