Can-Pack S.A.

Grupa CANPACK  jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Swoją silną pozycję na globalnym rynku firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, nowoczesnej technologii wytwarzania. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK  osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.
Aktualnie poszukujemy pracowników do Fabryki Puszek Napojowych w Bydgoszczy na stanowisko:
KONTROLER JAKOŚCI
Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2 (Osowa Góra)

Stanowisko:

Can-Pack - Kontroler jakości

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Opis stanowiska:

 OFERTA:
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + dodatek zmianowy + premie kwartalne
  • Rozbudowany pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. opieka medyczna w Luxmed, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, Karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów)
  • Gwarantujemy przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych - dedykowany opiekun w pierwszych 3 miesiącach zatrudnienia
  • Dajemy możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz przejrzystą ścieżkę rozwoju i awansu
  • Nagroda do 700zł za polecenie pracownika w ramach "Konkursu poleceń pracowniczych"
  • Zapewniamy możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na całym świecie

Wymagania:

 ZADANIA:
  • Pobieranie prób do badań oraz wykonywanie badań zgodnie z ustalonym planem
  • Ocena wyrobów na podstawie wyników przeprowadzonych badań oraz w oparciu o wyniki statystycznej kontroli próbek
  • Zwalnianie produktów gotowych na magazyn
  • Monitorowanie jakości produktu na linii technologicznej na poszczególnych etapach produkcji
  • Nadzorowanie jakości produktu przy zmianie litografii
  • Obsługa i kalibracja sprzętu pomiarowego
  • Wykonywanie testów specjalistycznych (np. test ścieralności, mobilności)
  • Współpraca z zespołem linii produkcyjnej

Oferujemy:

OCZEKIWANIA:
  • Gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy (3 zmiany, weekendy)
  • Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne)
  • Doświadczenie w obszarze produkcyjnym i/lub kontroli procesu
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Skrupulatność i dokładność
  • Zaangażowanie i wysoki poziom motywacji wewnętrznej
  • Asertywność i umiejętność bronienia własnego zdania
  • Komunikatywność i otwartość w relacjach interpersonalnych

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:281226001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:04-07-2018