Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Istniejemy od 2011 i co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.
Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:
Hydraulik (Niemcy)

Stanowisko:

Hydraulik - okolice Dresden (Niemcy)

Miejsce pracy: Niemcy, opolskie, Opole

Opis stanowiska:

 Obowiązki:
  • montaż instalacji wod-kan-gaz i centralnego ogrzewania (rury i kotły gazowe, bloki energetyczne i zbiorniki buforowe) zgodnie z rysunkiem technicznym
  • spawanie autogenem rur do centralnego ogrzewania (wystarczy 1 osoba w ekipie) - bez ważnych uprawnień
  • montaż urządzeń sanitarnych (umywalki, WC, prysznice)
  • inne ogólne prace instalacyjne w obiektach mieszkalnych i przemysłowych

Wymagania:

 Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec
  • doświadczenie na danym stanowisku i umiejętność czytania rysunku technicznego
  • czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód

Oferujemy:

 Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 1840€ netto/ 160h (przy I klasie podatkowej)
  • możliwość nadgodzin
  • brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach
  • darmowe mieszkanie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech
  • ubezpieczenie

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Budownictwo i Architektura
  • • Nr Ref.:279685003
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:04-07-2018