Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Istniejemy od 2011 i co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.
Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:
Pakowacz (Niemcy)

Stanowisko:

Pakowacz - okolice Augsburg (Niemcy)

Miejsce pracy: Niemcy, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • pakowanie różnych elementów - w zależności od zamówienia (np. części samochodowe, maszyny, elektryczne)
  • przygotowanie części do wysyłki
  • udział w sprawnym funkcjonowanie magazynu
  • optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej

Wymagania:

 Wymagania:
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej/magazynowej
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

 Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 1200€ netto (przy 160h/miesiąc oraz założeniu I klasy podatkowej)
  • możliwość nadgodzin
  • brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach
  • darmowe mieszkanie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech
  • ubezpieczenie

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:278240005
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:04-07-2018