BestHill Work

BestHill Work  to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

Operator wózka widłowego okolice Köln 10€ brutto/h+40€ netto dieta

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, dolnośląskie;kujawsko-pomorskie;lubelskie;lubuskie;łódzkie;małopolskie;mazowieck

Opis stanowiska:

  • załadunek i rozładunek towaru
  • przygotowanie materiałów do wysyłki
  • skanowanie palet

Wymagania:

Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego
  • uprawnienia na wózek widłowy(warunek konieczny)
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • umiejętność obsługi skanera

Oferujemy:

Oferta pracodawcy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zapewnione  przez pracodawcę

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:258760011
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:05-07-2018