Mondi Pro

MONDI  PRO  SP.  Z  O.O.  jest  jednostką  wyspecjalizowaną  MONDI  Polska  Agencja  Pracy.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.
Aktualnie dla naszego Klienta, kluczowego przedsiębiorstwa produkcyjnego z branży przetwórczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: okolice Wolsztyna
Ofertę kierujemy również do osób bez doświadczenia zawodowego.

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Wolsztyn

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań będzie należało:
  • Nadzór nad stanem urządzeń i instalacji elektrycznych (oświetlenie, wentylacja, piece)
  • Usuwanie usterek maszyn i i urządzeń elektrycznych (bezpieczniki, przekaźniki)
  • Naprawy oraz przeglądy w instalacjach elektrycznych (przewody)
Zajmowałeś się już tym lub uczyłeś o tym? Aplikuj!

Wymagania:

Ta oferta jest dla Ciebie jeżeli:
  • Ukończyłeś szkołę zawodową (mile widziane o profilu elektrycznym, elektronicznym, monterskim)
  • Chcesz podjąć pierwszą pracę zawodową w bliskiej okolicy Wolsztyna
  • Chciałbyś wyrobić uprawnienia elektryczne SEP

Oferujemy:

Nasz Klient przygotował specjalnie dla Ciebie:
  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat u sprawdzonego i terminowego pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od ok. 3500 PLN brutto
  • Płatne nadgodziny
  • Pełne przeszkolenie i wdrożenie
  • Pracę i naukę pod okiem wykwalifikowanej kadry
  • Szansę zdobycia doświadczenia w zakresie elektryki oraz automatyki
  • Benefity pracownicze - karta sportowa
  • Premie świąteczne
  • Profesjonalne narzędzia pracy (ubiór ochronny, narzędzia osobiste)
  • Dodatkowe nagrody półroczne
  • Szkolenia oraz podnoszenie umiejętności w międzynarodowej firmie
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Szansę wyrobienia sobie dodatkowych uprawnień elektrycznych

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:274466004
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:05-07-2018