Profi Credit Polska S.A.

Oferujemy pracę w dużej, znanej firmie z branży finansowej.
Firma z ugruntowaną pozycją na rynku europejskim jak również Polskim, poszukuje Partnerów z którymi zbudujemy zespół.
Zapraszamy do kontaktu osoby, które cenią sobie niezależność finansową a jednocześnie pracują z pasją.

Stanowisko:

Opiekun Klienta

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Tarnów, Dąbrowa Tarnowska

Opis stanowiska:

Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą, lubisz spotykać się z ludźmi, a do tego chciałbyś otrzymywać wysokie wynagrodzenie za efekty swojej pracy – to jesteś osobą, której szukamy.

Wymagania:

Gwarantujemy:
- Bezpłatny pakiet szkoleń
- Pomoc menedżera na każdym etapie kariery
- Jasna i prosta ścieżka kariery
- Elastyczny czas pracy
- Wysokie dochody uzależnione od Twojej aktywności przez atrakcyjny system prowizyjny.
- Rozwój osobisty
- Prace w super atmosferze

Oferujemy:

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:281320001
  • • Data aktualizacji:18-04-2024
  • • Data zamieszczenia:05-07-2018