MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Pracownik fizyczny (okolice Hamburga)
Miejsce pracy: Kaltenkirchen

Stanowisko:

Pracownik fizyczny (okolice Hamburga)

Miejsce pracy: Niemcy, wielkopolskie, Kaltenkirchen (okolice Hamburga)

Opis stanowiska:

Firma:
Oferujemy pracę w renomowanej i uznanej na niemieckim rynku Firmie, będącej liderem w zakresie produkcji materiałów budowlanych. Firma specjalizuje się w realizacji projektów przestrzeni zewnętrznych (ogrody, tarasy) i dostarcza produktów budowlanych, takich jak płyty tarasowe, kostki brukowe czy palisady zarówno do klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw.
Obowiązki:
  • wykładanie na taśmę oraz zdejmowanie z niej form z płytami
  • zdejmowanie z gotowych płyt form oraz dostarczanie ich do odpowiedniego miejsca na hali
  • kontrolowanie czy towary nie są wadliwe
  • kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki

Wymagania:

  • znasz język niemiecki minimum w stopniu podstawowym
  • masz doświadczenie w pracy fizycznej
  • jesteś dyspozycyjny od zaraz
  • chcesz podjąć długofalową współpracę
  • masz własny samochód na wyjazd – mile widziane (osoby mobilne będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności)

Oferujemy:

Pracownikom zapewniamy:
  • stawkę godzinową 9,49 €/h brutto i dodatek dzienny 17 € netto
  • zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi)
  • możliwość długofalowej współpracy
  • jasne warunki zatrudnieniaoraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki
  • zakwaterowaniezarezerwowane przez Firmę
  • pokrycie kosztów odzieży roboczej
  • materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego dopasowane do stanowiska
  • opiekę Konsultanta firmygotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:281329001
  • • Data aktualizacji:28-03-2024
  • • Data zamieszczenia:05-07-2018