Profi Credit Polska S.A.

 Zainteresował Ciebie tytuł ogłoszenia?
Bardzo dobrze - PRZECZYTAJ DOKŁADNIE TĘ OFERTĘ O PRACĘ.

Stanowisko:

Jesteś emerytem/emerytką? Zielona Góra i okolice-mobilność

Miejsce pracy: Polska, lubuskie, Zielona Góra, powiat zielonogórski

Opis stanowiska:

Międzynarodowa firma z branży finansowej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Doradców Finansowych w wieku 55+
Interesują nas osoby w pełni zaangażowane, którym oddamy naszą baze klientów i gotowe wnisoki do obsługi!
Gwarantowana pensja comiesięczna na na poziomie od 100 - 5000 zł lub więcej z uwagi na stałe konkursy podnoszące wynagrodzenia.

Wymagania:

Główne zadania:
  •  aktywna sprzedaż produktów finansowych,
  •  pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług
  • obsługa naszych wniosków z infolinii   (!tylko 2 takie stanowiska w grupie Menedżera )

Oferujemy:

Oczekujemy:
  • realizowania wyznaczonych celów
  • aktywnego pozyskiwania klientów i pozytywnego nastawienia
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności
  • niekaralności
  • współpracy

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:umowa-zlecenie
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:278628002
  • • Data aktualizacji:25-04-2024
  • • Data zamieszczenia:05-07-2018