CRAFTS Agencja Zatrudnienia

Agencja Pracy CRAFTS (nr wpisu: 11153) dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy na rynkach międzynarodowych w branży motoryzacyjnej, świadczącej wysokiej jakości usługi wspierające zarządzanie i rozwój biznesu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Manager ds. sprzedaży na rynku zagranicznym

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty:
Zadania na stanowisku:
  • stworzenie oraz adaptacja strategii sprzedażowej na podległym rynku zagranicznym (Niemcy, Włochy lub Francja),
  • realizacja wytyczonych przez Zarząd planów sprzedażowych,
  • stworzenie struktur sprzedażowych na podległym regionie zagranicznym oraz zarządzanie zespołem sprzedażowym,
  • obsługa dotychczasowych klientów, odnawianie relacji z tymi, którzy przestali być aktywni oraz wyszukiwanie nowych firm zainteresowanych współpracą,
  • budowanie świadomości marki w danym kraju,
  • analiza trendów rynkowych oraz działań prowadzonych przez konkurencję,
  • ścisła współpraca z centralą firmy w Polsce i bieżące raportowanie wyników sprzedażowych,
  • reprezentowanie marki pracodawcy na danym obszarze (targi, eventy etc.)

Wymagania:

Wymagania:
  • min. 5 - letnie doświadczenie we wprowadzaniu i sprzedaży produktu polskiego na danym rynku zagranicznym - Niemcy, Francja lub Włochy,
  • zaawansowana znajomość języka: niemieckiego, francuskiego lub włoskiego oraz biegła języka polskiego,
  • doświadczenie w budowaniu od podstaw struktur sprzedażowych i rekrutacji własnego zespołu,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • znajomość nowoczesnych technik/ rozwiązań sprzedażowych oraz negocjacyjnych,
  • gotowość do podróży zagranicznych (3 tygodnie dyspozycji w danym kraju, 1 tydzień w Polsce w centrali biura w Warszawie).

Oferujemy:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o różne formy zatrudnienia (w zależności od uznania Kandydata: umowa o pracę lub B2B),
  • wynagrodzenie podstawowe oraz korzystny system prowizyjny,
  • zakwaterowanie w danym kraju na koszt pracodawcy,
  • dostęp do auta służbowego, niezbędnych narzędzi do pracy oraz zwrot innych kosztów wynikających z pracy na w/w stanowisku,
  • udział w realizacji ciekawych i wysokobudżetowych projektach sprzedażowych,
  • duże wsparcie ze strony Zarządu w podejmowaniu kluczowych decyzji,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:kadra kierownicza/zarządzająca
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Handel
  • • Nr Ref.:MjM2MzRfMF8xNzQ5
  • • Data aktualizacji:20-07-2018
  • • Data zamieszczenia:05-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt