Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A.

PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym około 3500 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie kraju.
Nasze tramwaje i pociągi można spotkać zarówno w Polsce, jak i zagranicą, w krajach takich jak Niemcy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Włochy, Rosja, Białoruś, Czechy, Kazachstan oraz Litwa.
Naszą aktualną pozycję, potwierdzoną obecnością na wymagających rynkach europejskich oraz wieloma prestiżowymi branżowymi nagrodami, zawdzięczamy zastosowaniu innowacyjnych technologii i ciągłemu dążeniu do doskonalenia produktów spełniających zmieniające się oczekiwania naszych klientów.
W związku z dynamicznym rozwojem Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz Spółka Akcyjna poszukuje obecnie specjalistów do pracy na stanowisku

Stanowisko:

Monter wnętrz

Miejsce pracy: Polska, kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Opis stanowiska:

Nr referencyjny oferty: 006/Z3/2017
  • wykonywanie prac ślusarskich
  • montaż galanterii na pojeździe (półki, fotele, poręcze)
  • wygłuszanie ścian bocznych
  • montaż podłóg i wyłożeń ścian
  • zabudowa kabin
  • montaż sufitów i izolacji

Wymagania:

  • wykształcenia zawodowego (zasadnicze, średnie techniczne)
  • umiejętności wykonywania prac ślusarskich i/lub stolarskich
  • umiejętności wykonywania prac montażowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pracę w stabilnej firmie

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:MjA4MjlfMF8xOTUy
  • • Data aktualizacji:13-07-2018
  • • Data zamieszczenia:05-07-2018

FAQ-Pomoc Kontakt